Eco tem

Çöp sahalarını azaltma taahhüdü

Geri Dönüştürülmüş Tekstil Silgi Bezleri

Geri Dönüştürülmüş Silgi Bezleri iki kaynaktan gelir; kullanılmış giysiler ve üretim sürecinden gelen yeni tekstil ürünleri. Bunlar parlatma, temizleme ve emme için idealdir.

Danışmanlık

Son kullanıcı olarak silgi Bezi çözümlerinizi optimize etmenize veya bir distribütör olarak kategori yönetimi yoluyla işinizi geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Her ikisi de ücretsiz danışmanlık hizmetimiz aracılığıyla.

Profesyonel Hizmet ile Silgi Bezi Çözümleri Sunuyoruz

Silgi Bezi tedarikinde 10 yıllık deneyim ve uzmanlığın yanı sıra kendi üretim ve paketleme kabiliyetimiz, geniş ürün ve hizmet yelpazemizle, işiniz ve silgi bezi ihtiyaçlarınız için ideal çözümü sağlayacaktır.

Dağıtım ortakları için; herkes için getiriyi optimize etmek amacıyla ürün bilgisi, fiyatlandırma ve paketleme bilgisini kullanarak kategori yönetimi ve ürün yelpazesi hakkında tavsiyelerde bulunarak kar elde etmenize yardımcı olacak kendi danışmanlık hizmetinizi sunuyoruz.

Son kullanıcılar için; maliyet ve performans arasında en iyi dengeyi sağlamak üzere doğru uygulama için doğru ürün konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

Herhangi bir minimum siparişimiz yoktur ve Tekirdağ Ergene bölgesindeyseniz ürünlerinizi depomuzdan bile alabilirsiniz! Kendi markamızla, markasız ambalajlar sağlayabilir ve ihtiyacınız olan paketleri, kutuları ve delikli kartonları temin edebiliriz.

Uygulamalar

● Otomotiv
● Atölye Çalışmaları

● Matbaa
● Gıda Üretimi

● Üretim
● Boyama ve Dekorasyon

● Temizlik İşleri
● Denizcilik

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

İşiniz için en iyi silecek çözümünü almanızı sağlamak bizim işimizdir, bu nedenle bu sitede ihtiyacınız olanı göremiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve ihtiyacınıza hızlı bir şekilde çözüm bulalım.